...............Nebojme si zítřků, třeba žádné nepřijdou xD..............

Duben 2008

2.kapitola: "Ráno, co stojí za to"

30. dubna 2008 v 22:49 Životy některých
No, přišlo to náhle...prostě jsem si sedla k počítači a řekla si: měla bych napsat druhou kapitolu...nepřijde mi, že by to četlo kdovíjak moc lidí..ale vlastně, co na tom záleží? :D stejně- příjemný počtení..
P.S. nevěděla jsem, jak ji začít...a tak jsem vymyslela...:

Sirius Black-Hledání citu

30. dubna 2008 v 16:45 | Nakuta(já) |  Peklem i nebem
Přišlo rozhodnutí- budu psát příběh, ještě nevím, jak ho ukončím, každopádně se bude skládat z různých částí. Jestli si to někdo přečte, bylo by fajn, kdyby napsal, co si o tom myslí.
Váš autor

Do..prkýnka

29. dubna 2008 v 21:38 | Nakuta(já)
Tak..v neděli jsem byla na koncertě Simple plan...absolutně super, až na to, že ted se mi stýská...jo, asi jsem jak malá..ale co, koneckonců můj problém...Byla bitka. Chuck hodil do publika svoje paličky. Nějaké holky si na ni dělali nárok a tak jsme jim s Renkou museli stručně (ručně) vysvětlit, že ta palička je prostě naše...ano, byli jsme vskutku hrdinky..i s tou paličkou jsme zdrhli..Pierre a kluci, byli prostě best..
Dneska jsem napsala dvě kapitoly nové povídky...a co mě fakt dopálilo na 100%, že se polovina obou kapitolek smazala. Děs. To jsem byla ještě trpělivá. Dopsala jsem je. A co se stane pak? -Omlouváme se za vzniklé potíže, ale došlo k chybě...-heh, to mi dělají naschvál...je mi líto, ale už dneska nemám náladu to dopisovat po třetí...snad zítra...
Mimochodem Peklem i nebem bude hodně zvláštní...první kapitola je o tom, jak se cítil Sirius ted den co utekl z domu...a každá část povídky bude o jedné postavě, o tom co prožívala...Tak se těště...a hlavně si to přečtěte...
Co víc...snad se ještě časem rozepíšu o tom koncertu...jinak všem přeju super den, noc(:))
Zdraví Nakuta
P.S. omlouvám se za překlepy, jenže je půl desáté a je tu tma...nu,jsem líná ujít tři metry abych rozsvítila

1.kapitola: Sprav to a jez!

24. dubna 2008 v 17:58 Životy některých
No, není to moc dlouhá kapitola, ba naopak, je spíš krátká(i když snad ne tak zoufale)..přesto doufám, že si to někdo přečte a napíše do komentářů, zda stojí za to psát dál:)

Pro paní(ny) spisovatelky(le):)

24. dubna 2008 v 16:05
No..jak začít..měla jsme pocit, že tenhle článek musím napsat, že je to taková slušnost, možná dokonce úcta a tak ho píšu. Právě nyní, tuhle chvíli..(ale vy si ho přečtete až později)(nebylo by správný nahlížet někomu přes rameno, do toho, co píše)(jestli si to vůbec někdo přečte....)