...............Nebojme si zítřků, třeba žádné nepřijdou xD..............

Máme tady jedno proč, vlastně spíš zápis názorů:)

12. ledna 2009 v 17:38 | Nakuta
Ahoj,
Tímhle článkem, neboli diskuzí-jak kdo chce- mám v úmyslu tak trochu navázat na Otázku ohledně nejoblíbenější postavy, která se nachází u Martinky na blogu( určitě se tam jukněte:) ). Vlastně mě tohle všechno napadlo už včera, kdy jsem četla vaše komentáře k Vánočnímu příběhu- někteří jste byli udivení nebo nespokojení s chováním Jamese, který zařval na Evansovou...
Tak mě zajímá...Jak si myslíte, že to mezi Jamesem a Lily doopravdy bylo?
Jak už jsem psala k Martince: Podle mě Jamie nebyl její oddaný pes, ale tak trochu se povahově podobal Siriovi. Rád se předváděl, byl středem pozornosti, díval se po děvčatech...Z dvojice Sirius/ James byl pochopitelně tím zodpovědnějším. Taky si myslím, že s potěšením dokazoval světu, že je silnou osobností ( šikanování Snapea), rád a bezhlavě ochraňoval lidi, které zbožňoval, hrál si při tom tak trochu na mstitele xD ( viz. když Snape řekl, že je Lily šmejdka).
James Evansovou celá ta léta miloval, ale jeho láska myslím byla i zčásti ( zcela malá část to byla) tím, že Jamie si chtěl dokázat, že mu Lily stejně nakonec podlehne( a tak se stalo, ó, ty chytrý Jamesi, bůď oslaven :D). Prostě si nemyslím, že Jamie byl Evansové tak oddaný, ba naopak, jak řekl Sirius v Snapeově nejhorší vzpomínce: Cosi o tom, že si Evansová myslí, že je náfuka.
Možná proto, že si James neustále prohraboval vlasy, předváděl se se zlatonkou, možná proto tak trochu náfuka doopravdy byl.
V sedmém ročníku se poněkud zklidnil, Lily se do něj zamilovala (řeba ho milovala už delší dobu a čekala jen na to, až Jamie přestane tak vyvádět...) a po škole se vzali.
Co z toho vyplývá: James podle mě rozhodně nebyl "pejsek Evansové", který by jí splnil hnedle každé přání. Líbila se mu, miloval ji a rád ji provokoval. Jeho hrdost by mu však nedovolila, aby jí dělal hafíka..
Kdo ví...Toť pouze můj názor...
A teď mě zajímá, co si o páru Lily/James myslíte vy:) Jakou máte představu, protože nakonec třeba zjistíme, že se představy nás všech v něčem zásadním liší:)
Jsem moooooc zvědavá na vaše názory a bude fajn, když se zapojí hodně lidí:)

Mějte se bezva:)

Vaše N

P.S. Omlouvám se za překlepy, ale spěchám 8)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kikushka Kikushka | Web | 13. ledna 2009 v 17:46 | Reagovat

Musím říct (teda spíš napsat) , že s tebou ve většině věcí zcela souhlasím..

Jamie nebyl Lilyn pejsánek, to by se choval trošku jinak. On jí měl rád,či co víc, ji miloval, a udělal by pro ni pvrní poslední, aby se jí nic nestalo, i když ona o to nestála. Byli jako kočka a pes (obrazně)..škádlili se,dělali si nascháli/y,ale ani jeden (řekla bych) by nedopustil aby se něco stalo tomu druhému (možná se opakuju)..

A to že byl Jamie stejný jako Sirius..jo to se mi zdá taky dost pravděpodobný,byli jako bráchové..

No a já už jaksi nevím co psát..:)..

Pár Lily a James ,mám prostě strašně-hrozně-moc ráda..:)

P.S.Doufám, že bude brzy kapitolka k Vánočnímu příběhu

2 Miraella Miraella | Web | 13. ledna 2009 v 18:05 | Reagovat

Myslím, žes to vystihla přesně. Aspoň já to tak vždycky z knih (a toho, co si můj velectěný mozek domyslel) chápala takhle. Tak nejsem sama:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama